Голову Чернівецької облради Мунтяна відсторонили від посади ще на 2 місяці

2 квітня 2020 року Вищий антикорупційний суд за клопотанням прокурора САП ще на два місяці відсторонив голову Чернівецької обласної ради, підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу, від займаної посади у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності.

Про це йдеться  у повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Строк відсторонення – до 2 червня 2020 року.

Як відомо, слідством встановлено, що у липні минулого року очільник Чернівецької облради висловив прохання одному із підприємців Чернівецької області надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 тис. доларів США за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу.

У подальшому, з серпня по жовтень 2019 року, правоохоронцями задокументовано факт отримання посадовцем частини обумовлених коштів, а саме 180 тис. доларів США.

Дії голови Чернівецької обласної ради кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.368 КК України.

Приватному підприємцю інкриміновано ч.4 ст.369 КК України.

Наразі голові облради обрано запобіжний захід у вигляді застави розміром 10 млн гривень.

Разом з тим повідомляємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Реклама

Залишити коментар