Слуги народу хочуть зустрітися із Зеленським щодо “плівок Єрмака”, – ЗМІ

Оприлюднені нардепом Гео Леросом відео з братом Андрія Єрмака Денисом наробили галасу. Так, самі народні депутати пропрезидентської партії хочуть розібратися у скандалі.

“Слуги народу” хочуть просити зустрічі із Володимиром Зеленським щодо відео з Єрмаком. Про це повідомляє видання “Українська правда“, посилаючись на джерела у фракції “Слуга народу”.

Зокрема у чатах фракції депутати між собою обговорюють те, що зустрітися неодмінно треба. Усі розуміють, що продовження буде, однак, за словами депутатів, вони не розуміють, яка позиція у цьому всьому у самого Зеленського.

Зазначається, що депутати уже зверталися до Єрмака: щоб і він сам пояснив, що відбувається і допоміг організувати зустріч з Зеленським. Однак голова Офісу Президента на це нібито не відгукнувся.

Народний депутат від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував декілька відео і сказав, що голова ОП Андрій Єрмак через свого брата дослівно “барижить держпосадами”.

Журналіст Юрій Бутусов припускає, що до поширення цього відео причетний Андрій Богдан, з яким Єрмак “затято ворогує”.
Пізніше Лерос опублікував другу частину відео і сказав, що звернеться до НАБУ.

30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила за позовом народного депутата України Гео Лероса. Перевіряти у ній будуть керівництво Офісу Президента України.

30 березня Державне бюро розслідувань відкрило справу проти Гео Лероса за чотирма статтями: шахрайство, втручання у діяльність держдіяча, розголошення держтаємниці, перевищення повноважень.

За словами самого Андрія Єрмака, його брат з 2014 року їздив в зону АТО і брав участь у бойових діях як доброволець. Також він чесний і порядний.
Нардеп Герос наголосив, що більшість у фракції “Слуга народу” вирішила мовчати, бо боїться репресій.

Реклама

Залишити коментар