За п’ятницю до України повернулося 37 тис. громадян

Учора, 27 березня 2020 року, український кордон на в’їзд та виїзд загалом перетнули майже 49 тис. осіб. З яких понад 37 тис. осіб – це українці, які повернулися із-за кордону (для порівняння, попередньої доби в Україну повернулося 18 тис. українців).

Найбільше наші співвітчизники вчора поверталися прибувши до кордону без транспортних засобів. Саме тому в пунктах пропуску суміжних країн фіксувалося значне скупчення людей, які очікували на перетинання кордону,  повідомляє офіційний сайт Державної прикордонної служби України.

Для перевезення громадян за сприяння Держприкордонслужби України залучалися транспортні засоби надані місцевою владою та ДСНС. Крім того, на певний час на одному з напрямків був відкритий піший напрямок. Всього вчора оформлено більше 22 тисяч українців, які прибули до кордону пішки (попередньої доби – 6,5 тис. осіб).

Також в аеропорту “Бориспіль” за добу було оформлено 5,5 тис. українців, які повернулися в Україну майже 30 рейсами.

Також вчора Україну залишили 4,4 тис. іноземців, яких оформлено на виїзд.

За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 39 тис. осіб. Виявлено двох громадян України з підвищеною температурою тіла. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено.

Встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки.

Реклама

Залишити коментар