Чернівецька ОДА пропонує Міністерству розвитку громад і територій перетворити Чернівецьку область на один район

Про це написав нардеп “Слуги народу” Віталій Безгін на своїй сторінці у Facebook за підсумками відеоконференції щодо формування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня, яка відбулась 27 березня за участю урядовців, представників парламенту та керівництва Харківської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської та Чернівецької областей.

“Чернівецька область. Пропозиція ОДА була досить своєрідною, але під час дискусії вийшли на потребу розглянути створення 3 або 2 округів. Перший варіант є більш ймовірним”, – написав Безгін.

Разом з тим, у коментарі до свого допису нардеп зауважив:
“Я навіть не став тут писати, якою була пропозиція. Бо коли побачив мене охопили 2 емоції: сміх та паралельно страх. Really? Я взагалі не розумію, як до такого дійшли”.

Водночас на сайті Мінрегіону йдеться, про те, що експерти пропонують два варіанти формування нових районів Буковини.

“Більшість вважають за доцільне створити три райони: Сторожинецький, Чернівецький та Хотинський. Є варіант двох районів: Чернівецького та Хотинського. Учасники конференції рекомендували ОДА опрацювати ці пропозиції і наступного тижня запропонувати свій варіант”, – зазначається у публікації.

Реклама

Залишити коментар