Мінрегіон мешканцям багатоповерхових будинків: під час карантину не їздьте ліфтом, ходіть сходами пішки

Міністерство розвитку громад та територій України рекомендує мешканцям багатоквартирних будинків на час карантину намагатися ходити сходами і не користуватися ліфтом.

Це одна з порад міністерства, що мають на меті протистояти нинішній ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції.

Серед інших рекомендацій – уникати торкатися кнопок ліфтів, дверних ручок без рукавичок чи за можливості дезінфікувати свій поверх (мити підлогу в коридорі, обробляти дезінфектантом ручки дверей, перила сходів, кнопки ліфту тощо).

«Виходьте з квартири лише у разі крайньої потреби; за межами квартири за можливості користуйтесь масками, рукавичками, окулярами, уникайте дотиків до обличчя; замовляйте продукти та ліки онлайн; максимально уникайте скупчення людей; тримайте дистанцію між людьми в 1,5 метра; не користуйтеся дитячими майданчиками; дезінфікуйте особисті речі», – радять також у міністерстві.

Крім того, посадовці рекомендують: «Обмежте спілкування з людьми, які не проживають спільно з вами. Сьогодні є безліч каналів комунікації, які дозволяють працювати та спілкуватися дистанційно. Проводьте вечірки онлайн».

Іще одна з рекомендацій, що стосується, зокрема, киян, але може бути актуальною й для інших міст: «Пускайте в під’їзд лише знайомих людей. Збільшилась кількість випадків шахрайства під приводом перевірки/дезінфекції у Києві».

Реклама

Залишити коментар