А доки в суспільстві та області намагаються акумулювати всі сили для боротьби з коронавірусом, на митниці ще з грудня минулого року не могли оформити 2 апарати штучної вентиляції легень, які на сьогодні життєво необхідні для лікування інфікованих COVID-19. Тобто, замість того, аби рятувати людські життя, апарати ШВЛ понад 3 місяці простоюють на складі та досі не пройшли митного оформлення.
На Буковинській митниці 3 місяці не могли оформити апарати штучної вентиляції легень
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)