Трамп: питання дій Байдена в Україні стане ключовим під час передвиборної кампанії в США

Президент США Дональд Трамп заявив, що під час виборчої кампанії питання дій Джо Байдена в Україні стане ключовим.

Про це він сказав в інтерв’ю Fox News, коментуючи питання дій Байдена в Україні, в той час, коли його син Хантер займав високу посаду в компанії Burisma.

Він назвав діяльність сім’ї Байденів в Україні “чистою корупцією”.

“Я весь час буду про це говорити, тому що я не бачу для них виходу я не бачу, як вони можуть відповісти на ці питання … Це було чистою корупцією”, – додав Трамп.

Трамп висловив жаль, що під час дебатів серед кандидатів Демократичної партії, це питання майже не піднімалось.

“Це питання не фігурує в кампанії демократів. Вони не хочуть його піднімати … Такого не станеться з республіканцями, я вас запевняю”, – зазначив він.

Нагадаємо, 26 вересня комітет з розвідки Палати представників США опублікував скаргу співробітника американської розвідки на телефонну розмову президента Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.

Скарга була розсекречена після публікації Білим домом стенограми цієї бесіди.

Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов’язаний син Джо Байдена Хантер. Фактів прямого тиску на Зеленського в документі немає.

Через можливий тиск на Зеленського з метою отримати компромат на Джо Байдена Палата представників розпочала процедуру імпічменту проти президента Дональда Трампа, однак він був виправданий у Сенаті.

Реклама

Залишити коментар