Фірми-одноденки, які створили незадовго до початку конкурсу на обрання управителів, наразі завели майже все місто у безвихідне становище. Сотні будинків, які опинились у заручниках “Єврокомунбуду” та “Порядку в домі”, дотепер потерпають від неякісного обслуговування.
Якими критеріями відбору знехтувала конкурсна комісія при обранні управлінських фірм?
