Випадків зараження коронавірусом у світі вже 14 568 – МОЗ

Станом на ранок 2 лютого 2020 року у світі зареєстровано 14 568 підтверджених лабораторно випадків нової коронавірусної інфекції (2019-nCoV), зокрема й 305 смертельних випадків.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я.

“Сьогодні оперативний штаб МОЗ проведе чергове засідання з обговорення проєкту Національного плану протиепідемічних заходів реагування на поширення випадків інфекційних хвороб, спричинених новим коронавірусом (2019-nCoV)”, – йдеться у повідомленні.

В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

“Підтверджено 155 випадків завезення нового коронавірусу за межами Китаю, з них 23 випадки у країнах Європи (8 – Німеччина, 6 – Франція, 2 – Італія, 2 – Росія, 2 – Великобританія, по 1 в Іспанії, Фінляндії та Швеції)”, – додали у МОЗ.

30 січня Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла рішення про визнання ситуації з поширенням нової коронавірусної інфекції (2019-нCoV) надзвичайною подією у сфері громадського здоров’я, що має міжнародне значення. Водночас ВООЗ не рекомендував вводити жодних обмежень на поїздки чи торгівлю з Китаєм та іншими країнами, в яких зафіксовано випадки нової короновірусної інфекції.

Реклама

Залишити коментар