Іран вирішить долю самописців з літака МАУ після підсумків візиту до Києва – РНБО

Іноземні експерти ознайомилися з можливостями української сторони зчитувати дані інформації з “чорних скриньок”

Рішення щодо передачі до Києва “чорних скриньок” зі збитого літака МАУ рейсу PS752 буде ухвалюватися після доповіді керівництву Республіки Іран про результати візиту іноземних експертів до України. Делегація приїздила, щоб ознайомитися з технічними можливостями української сторони зчитування інформації з самописців лайнера, інформує прес-служба РНБО.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов у четвер, 23 січня, провів зустріч з уповноваженим із розслідування катастрофи Ірану.

“Іранський уповноважений з розслідування авіакатастрофи зазначив, що остаточне рішення щодо подальшої роботи із засобами реєстрації польотної інформації буде ухвалено після доповіді іранської делегації керівництву країни про результати візиту в Україну та з урахуванням вимог статті 26 Чиказької конвенції та Додатку 13 до неї”, – мовиться у повідомленні.

Данілов наголосив на повній технічній готовності України забезпечити необхідний комплекс робіт для дослідження “чорних скриньок”.

Представники Організації цивільної авіації (САО) Ірану прибули до Києва ще 21 січня. До складу групи експертів також увійшли представники Канади та Франції. Фахівці ознайомилися із технічними можливостями Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, лабораторії Національного авіаційного університету та Науково-виробничого підприємства “Дискові системи” щодо зчитування інформації з авіаційних самописців.

Нагадаємо, раніше в Ірані заявили, що “чорні скриньки” літака МАУ залишаться у них.

Реклама

Залишити коментар