У Чернівцях працює благодійний проект «Дитячий мобільний хоспіс»

Благодійний проект «Дитячий мобільний хоспіс» вже майже рік реалізує у Чернівцях  КНП «Міська дитяча поліклініка»  спільно з БФ «Волонтерський рух Буковини».

Метою проекту є надання медичноi, соцiальноi та психологiчноi  допомоги дiтям, якi страждають на важкi та невилiковнi хвороби, їх родинам.

У січні цього року  оглядом та лабораторними обстеженнями  буде охоплено 5 дітей цієї категорії, пише пресслужба Чернівецької міської ради.

Лікарі поліклініки проводять таким дітям на дому функціональні обстеження із використанням спеціального обладнання, беруть необхідні аналізи, за результатами яких  відбувається призначення чи корекція лікування, надаються рекомендації щодо нагляду за дитиною та планується подальше спостереження і консультування  спеціалістами.

«Дитячий мобільний хоспіс» торік здійснив 54  виїзди до дітей з інвалідністю, у ході яких проведено огляд  педіатра, невропатолога, здійснено збір матеріалів для аналізів та проведено функціональні обстеження, зокрема  ЕКГ, УЗД  серця, щитовидної залози, нирок, інших  органів  черевної порожнини тощо.

За результатами  обстежень та аналізів  13 дітей були додатково обстежені  гастроентерологом, 10 – ендокринологом, 14 – ортопедом, 9 – кардіологом, 3-хірургом, 3 – дерматологом, 3 – дитячим гінекологом, 2 – реаніматологом. Повторні консультації ортопеда, кардіолога, пульмонолога, нефролога, ендокринолога отримали 12 дітей з інвалідністю.

Було також проведено майже 300 повторних   лабораторних  досліджень та функціональні обстежень. Проект «Дитячий мобільний хоспіс» продовжує працювати у 2020 році.

Усі діти з важкими та невиліковними хворобами постійно знаходяться під  спостереженнями лікаря-педіатра  та невролога.

 

Реклама

Залишити коментар