Стало відомо, де працюватиме колишній міністр іноземних справ Павло Клімкін

Напрямки досліджень – протидія агресії РФ проти України, Чорноморська безпека, позиціонування України в регіоні Центральної і Східної Європи.

Колишній міністр іноземних справ Павло Клімкін працюватиме в Українському інституті майбутнього. Про це йдеться у повідомленні від 16 січня на сайті організації.

“До команди Українського інституту майбутнього (UIF) приєднався український політик, дипломат, а також міністр закордонних справ України 2014-2019 рр. Павло Клімкін. Він керуватиме Програмою європейських, регіональних та російських досліджень, яку UIF запроваджує з січня цього року”, – зазначається у повідомленні.

Метою цієї програми буде системне моделювання викликів, що постають перед Україною у сферах безпеки та зовнішньої політики, підготовка сценаріїв і стратегічних рекомендацій щодо менеджменту існуючих та потенційних ризиків для політичних і бізнесових кіл.

Напрямки досліджень – протидія агресії РФ проти України, Чорноморська безпека, позиціонування України в регіоні Центральної і Східної Європи та комплексна інтеграція в європейський та трансатлантичний простір.

У своїх дослідженнях Програма покладатиметься як на власну команду експертів, які мають багаторічний досвід у сферах безпеки та зовнішньої політики, так і взаємодію з провідними світовими дослідницькими центрами, неурядовими організаціями й представниками бізнесової спільноти.

Реклама

Залишити коментар