Кабмін щомісяця публікуватиме зарплати чиновників – Дубілет

Уряд  щомісяця буде публікувати звіти про розміри зарплат міністрів та їх заступників.
Про це на брифінгу в середу, 15 січня, заявив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет, повідомляє Кореспондент з посиланням на ЛБ.
Він зазначив, що таке рішення було прийнято у зв’язку з підвищеним інтересом ЗМІ і суспільства до цього питання.
“Кабінет Міністрів перебуває в активному листуванні з усіма ЗМІ. Всі роблять запити про доходи, премії, надбавки тих чи інших посадових осіб. Ми вирішили зробити просту річ і будемо офіційно щомісяця публікувати всі доходи, які отримують наші топ-чиновники. Це не таємна інформація, і ми вважаємо, що це буде ще один крок до того, щоб ми стали більш прозорими і чесними з суспільством”, – сказав він.
Разом з тим, Дубілет зазначив, що опубліковані в ЗМІ грудневі зарплати міністрів не є показовими, бо в цей місяць виплатили премії відразу за кілька місяців. Середня зарплата міністрів набагато нижча – в районі 40-80 тисяч гривень.
“Середній дохід, який отримує прем’єр-міністр на руки, – 61 тисяча за результатами чотирьох місяців. Якщо подивитися на пана Бородянського, міністра культури, – у нього в грудні була 91 тисяча гривень, але якщо дивитися на чотири місяці – середня сума вийшла 37 800 гривень”, – сказав Дубілет.
Він також повідомив, що в 2020 році уряд має намір ініціювати зарплатну реформу в держслужбі.
“Ми працюємо над тим, щоб питання доходу державних службовців було по всій вертикалі правильним, тому що цей зоопарк надбавок і премій всіх плутає, він досить складний в адмініструванні”, – сказав Дубілет.
Він також підкреслив, що по всій вертикалі держслужби повинна бути прозора, чітка, зрозуміла зарплата, прив’язана до ключових показників ефективності.
Реклама

Залишити коментар