Microsoft припинила технічну підтримку Windows 7

Корпорація Microsoft офіційно припинила технічну підтримку Windows 7.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті компанії.

“Цей 10-річний період закінчено, і Microsoft припинила підтримку Windows 7, щоб сконцентрувати інвестиції на підтримку новіших технологій і приголомшливих нових взаємодій. Підтримка Windows 7 припинена 14 січня 2020 року”, — наголосили у Microsoft.

Припинення техпідтримки фактично означає, що більше ніяких оновлень безпеки з виправленнями вразливостей не буде, тож безпека пристроїв під цією операційною системою буде під загрозою.

У зв’язку з припиненням розширеної підтримки Windows 7 компанія Microsoft дала рекомендації користувачам старої доброї «сімки» (ОС вийшла 22 жовтня 2009 року, – ред.) перейти на актуальну версію Windows 10, причому не просто оновити ОС, а купити новий пристрій, щоб уникнути проблем несумісності певних компонентів і драйверів з застарілим обладнанням.

Хоч би що там було, Google запевнила, що повна підтримка браузера Chrome для Windows 7 триватиме ще як мінімум 18 місяців — до 15 липня 2021 року. Тобто, всі функції безпеки браузера працюватимуть мінімум до настання цієї дати.

Реклама

Залишити коментар