Справу щодо відставки Каспрука розгляне Верховний суд

Касаційний адміністративний суд в складі Верховного суду України розгляне касаційну скаргу Чернівецької міськради на рішення Сьомого адміністративного апеляційного суду Вінниці, яким було підтверджено рішення суду першої інстанції про незаконність дострокового припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать дані, оприлюднені в системі “Судова влада України”.

Згідно з цією інформацією, у Касаційному адміністративному суді відкрито судове провадження у справі №824/766/18-а. Заявником у справі вказано Чернівецьку міську раду.

Верховний суд розгляне справу щодо відставки мера Чернівців

Як відомо, у липні 2018 року Чернівецька міська рада достроково припинила повноваження міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

У квітні 2019 року Чернівецький окружний адміністративний суд визнав незаконною відставку Каспрука, після чого посадовець був відновлений на посаді.

Пізніше мер подав апеляційну заяву не це рішення, оскільки він не погодився із твердженням в судовому рішенні про те, що Продан не мав конфлікту інтересів під час голосування за відставку Каспрука.

Також апеляційну скаргу подав Василь Продан, в якій він просив скасувати рішення Чернівецького окружного адміністративного суду про відновлення Каспрука на посаді мера.

Врешті, в листопаді 2019 року Сьомий адміністративний апеляційний суд міста Вінниця залишив без змін рішення суду першої інстанції.

Реклама

Залишити коментар