Передача російських терористів не може суперечити законам України, – заява “Народного фронту”

“Народний фронт” закликає керівництво держави не допустити фатальних помилок, які підірвуть політичну і суспільну стабільність в країні.

Про це йдеться в заяві партії.

“Народний фронт” поділяє обурення української громадськості з приводу відвертого правового свавілля, яке супроводжує звільнення з-під правосуддя російських вбивць. Визволення наших в’язнів – справа найвищого значення. Кремль свідомо зробив їх об’єктами торгу. Але його плани – значно ширші. Москва прагне підірвати правові основи нашої держави і спровокувати нові конфлікти. Щоб не допустити цього, передача російських терористів не може суперечити нашим законам і за жодних обставин не може призвести до демонтажу всієї багатолітньої роботи задля покарання усіх російських вбивць – від тих, хто розстрілював героїв Майдану, до тих, хто чинив теракти і вбивав наших людей по всій країні.

Звільнення Цемаха, колишніх “беркутівців”, а також багатьох інших злочинців – це планомірна тактика президента Путіна, щоб уникнути відповідальності за злочини проти нашого народу і людяності. Примирення з ворогом за будь-яку ціну не принесе миру, а лише загострить його апетит. Поступки ворогу у площині суверенної внутрішньої політики, в енергетичній сфері чи в дотриманні цивілізованих правових принципів здатні завдати виняткової шкоди. Але ані відкритий, ані прихований реванш в Україні не пройде. Проти нього об’єднаються і постануть всі національні сили. Закликаємо керівництво держави не допустити фатальних помилок, які підірвуть політичну і суспільну стабільність в країні.

Реклама

Залишити коментар