Жителі Чорнівки вийдуть на протест перед ОДА

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив сільський голова Чорнівки Георгій Бота.

Він зазначив, що сьогодні громада села Чорнівка на загальних зборах прийняла рішення пікетувати ОДА.

“Чорнівчани вимагають скасування змін до Перспективного плану громад Чернівецької області щодо нашого села, які подала Чернівецька ОДА у грудні 2019 року на затвердження до Кабінету міністрів України (без згоди нашої громади), де село Чорнівка “об’єднується” не з Чернівцями, а з селами Топорівці та Колінківці Громада прийняла рішення зібратися у понеділок, 16 грудня в центрі села Чорнівка на 9.00 год. зі своїми транспортними засобами для забезпечення поїздки всіх бажаючих до Чернівців на вул. Грушевського, 1 на пікет!”, – написав Георгій Бота.

Він додав, що жителі Чорнівки “ображені за проявлену неповагу до селян з боку ОДА, зневірені у діях влади”.

“Я теж їду з громадою, і буду підтримувати їх вимоги – відстоювати своє право вирішувати своє майбутнє, долю нашого села самим і не допустити свавілля чиновників за спиною громад”, – написав сільський голова.

Як відомо, жителі села Чорнівка виступають категорично проти приєднання з громадою Колінківців, натомість підтримують ідею приєднання до Чернівецької об’єднаної територіальної громади.

Тим часом Чернівецька міська рада 10 разів провалювала ухвалення рішення про згоду на приєднання села до Чернівецької громади.

Реклама

Залишити коментар