Знімальну групу російського телеканалу «НТВ» не пустили в Україну

Кореспонденту російського телеканалу «НТВ» Сергію Савіну разом зі знімальною групою відмовили у в’їзді в Україну. У ДПСУ пояснили це його попередньою нібито незаконною поїздкою до окупованих територій України.

Про це повідомили на сайті телеканалу..

«Ми прилетіли у «Бориспіль» вранці, о пів на десяту за московським часом. Далі — штатна процедура проходження контролю. Відразу заявили, хто ми, що ми, які цілі, на скільки приїхали до України, що збираємося робити», — зазначив Савін.

Він уточнив, що цілями приїзду вказав «розслідування вбивства Павла Шеремета, майбутню активізацію газових переговорів, обіцяний президентом Зеленським обмін полонених до кінця року і можливе припинення вогню на лінії зіткнення».

«Віддали документи, все відбувалося чемно, дипломатично. Потім запросили до відповідальної особи, було вручено рішення: відмова в перетині державного кордону, на в’їзд на Україну. Офіційна причина — я не зміг підтвердити мету свого запланованого перебування тут», — додав кореспондент.

30 листопада Україна обмежила в’їзд росіянам чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Винятком для в’їзду чоловіків з громадянством Росії може бути гуманітарна мета, наприклад, похорон. Ця заборона діятиме на час воєнного стану, до 26 грудня.

Зі свого боку Росія поки не планує забороняти в’їзд українців у відповідь на обмеження України для росіян.

Реклама

Залишити коментар