Сьогодні під Радою стартує акція протесту проти продажу землі

Акція протесту “Ні безвідповідальному продажу землі!” під Верховною Радою розпочнеться 4 грудня о 13:00 і буде безстроковою, повідомив голова громадської спілки “Аграрний союз України” Геннадій Новіков, передає Інтерфакс-Україна.

“Під Верховною Радою збираються люди для того, щоб заявити свою позицію, оскільки сьогодні відбуватимуться парламентські слухання. Акція буде безстрокова, розгортається наметове містечко, буде постійне чергування громадської варти. Стежитимемо за перебігом обговорення 3 тис. правок до законопроекту про землю”, – сказав він на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна”.

Крім того, в регіонах відбудеться блокування доріг.

“Дорогами державного значення зараз рухаються автомобільні колони”, – додав Новіков, не уточнивши, які саме дороги перекриватимуться.

“Аграрний союз України” виступає за поетапне введення ринку землі. На першому етапі, до відновлення територіальної цілісності України, пропонує надати право викупу земель державі та органам місцевого самоврядування і залишити заборону на продаж і будь-яке відчуження земель сільгосппризначення державної та комунальної власності.

На другому етапі громадська спілка пропонує на перші п’ять років дати доступ до ринку фізичним особам – громадянам України з обмеженням площі в одні руки в 200 га.

Як повідомлялося, 4 грудня в парламенті відбудуться парламентські слухання на тему “Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення”.

 

Фото – Facebook Віри Савченко

Реклама

Залишити коментар