На Буковині відбулася зустріч строковиків з матерями

Напередодні Дня Збройних сил України в селі Великий Кучурів відбулась зустріч військовослужбовців, які проходять строкову військову службу, із матерями та рідними.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького ОВК.

“П’ятеро юнаків влаштували для рідних справжнє свято, несподіваноприбувши додому з різних військових частин. Матері не стримували сліз, обіймаючи хлопців та в водночас пишалися ними. До батьків юнаків, яким невдалося приїхати сьогодні, звернулися строковики та запевнили, що і в їхніх синівтвсе гаразд, адже військова служба не є складною, до того ж, надає впевненості та робить з них справжніх чоловіків.

Заступник обласного військового комісара підполковник Валерій Антаначуквручив матерям подяки, квіти та висловив вдячність, за те, що виховали гідних синів, справжніх патріотів свого народу, які є прикладом для інших. Голова місцевої громади Василь Тодеренчук наголосив, що в їх селах шанують та люблять своїх військових, пишаються ними та всіляко підтримують.

Хлопці повернуться до військових частин для продовження служби із численними теплими побажаннями та відчуттям, що вдома їх шанують та чекають”, – йдеться у повідомленні.

 

Реклама

Залишити коментар