Чернівці накриває снігом: Обшанський нагадав про прибирання

В Управлінні з контролю за благоустроєм Чернівців підприємцям та орендарям нагадали про організацію прибирання прилеглих і закріплених територій від снігу.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомив керівник управління Сергій Обшанський.

“У зв’язку з сніговими опадами звертаємося до керівників КЖРЕП, управлінських компаній, МКП “МіськШЕП”, установ, організацій, орендарів та приватних підприємців:
– організувати роботи з прибирання прилеглих та закріпленних територій від снігу.

Управління контролю за благоустроєм міської ради нагадує про Правила благоустрою міста в частині своєчасного прибирання снігу на прилеглих територіях , а саме:

5.22. Особливості сезонного прибирання
5.22.1. Зимове прибирання забезпечує нормальний рух пішоходів та транспорту і включає: підмітання та зсув снігу; усунення слизькості; прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття.

5.22.1.1. Прибирання вулиць і тротуарів, площ в період снігопаду проводиться комунальними спеціалізованими підприємствами та суб’єктами господарювання на прилеглій території.

5.22.1.2. У випадку сильних снігопадів прибирання здійснюється відповідно до прийнятих рішень виконавчого комітету міської ради із затвердженням режиму прибирання територій міста, участі організацій, установ і підприємств.

5.22.1.3. Прибирання здійснюється негайно з початку снігопаду, для запобігання накату, безперервно – до закінчення снігопаду.

5.22.1.4. На територіях прибирання суб´єкти господарювання та підприємницької діяльності прибирають: тротуари від снігу і льоду та посипають їх інертним матеріалом (піщано-сольовою сумішшю); дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайне прибирання скинутого снігу та льоду).
Пісок заготовлюється кожним суб’єктом господарювання до настання холодів.

5.22.1.5. Тротуари вулиць в мікрорайонах приватної забудови прибирають домовласники в межах свого будинковолодіння.

5.22.1.6. Переміщення снігу з тротуару на проїжджу частину вулиці чи дороги з метою його механізованого видалення снігові вали слід розміщувати на відстані не більше одного метра від бордюру.

5.22.1.7.Формування снігових валів не допускається на перехрестях, на зупинках маршрутних транспортних засобів, в місцях в’їзду у двори та внутрішньоквартальних територіях, а також на зелених насадженнях, решітках зливоприймальних колодязів, контейнерних майданчиках для збору твердо-побутових відходів.

5.22.1.8. Вивезення снігу здійснюється в спеціально відведені місця, визначені рішеннями виконавчого комітету міської ради.”, – йдеться у повідомленні посадовця.

Реклама

Залишити коментар