У Гонконзі нові протести: пошкоджений вокзал, потрощені ресторани, всюди графіті

У Гонконзі 24-ту неділю поспіль відбуваються антиурядові протести, поліція вкотре застосувала сльозогінний газ для розгону демонстрантів.

Про це повідомляє Sydney Morning Herald.

“Поліція застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати антиурядові мітинги, активісти поширили свої акції на нові райони Гонконгу в неділю, яка стала вже 24-тою поспіль у хвилі антиурядових протестів”, – йдеться у повідомленні. Зазначається, що протестувальники пошкодили вокзал у центральному районі Ша-Тинь та розтрощили ресторан. Окрім цього, протестувальники трощили крамниці та малювали графіті.

Зіткнення протестувальників з поліцією відбулися перед торгівельним центром “V city”.

Як повідомлялося, масові акції протесту в Гонконзі тривають з червня. На початку вересня голова місцевої адміністрації Керрі Лам погодилася виконати одну з вимог демонстрантів та відкликати законопроєкт про екстрадицію, що дозволяє видавати правопорушників материковому Китаю. Однак, попри це, багато прихильників опозиції заявили про намір продовжувати акції. Протести періодично супроводжуються заворушеннями, блокуванням вулиць та актами вандалізму. 1 жовтня поліція Гонконгу під час жорстких зіткнень з демонстрантами застрелила протестувальника.

Під час останнього спалаху протестів в місті було затримано понад 200 осіб, поранення отримали щонайменше 54 демонстранти.

Реклама

Залишити коментар