Чернівецький рибоохоронний патруль зафіксував масовий мор риб у парку “Жовтневий”

Про це йдеться у дописі патруля у Facebook.

“9 листопада 2019 року працівниками Чернівецького рибоохоронного патруля було зафіксовано передзадухові явища водних біоресурсів на водоймі, яка знаходиться на території парку «Жовтневий», за адресою м. Чернівці вул. Комарова.
На «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення щодо виявлення скиду рідини невідомого походження у даний водний об’єкт.
З метою попередження масової загибелі водних біоресурсів та вжиття відповідних заходів працівниками Управління ініційовано виїзд на водойму спільно з Управлінням ДСНС України у Чернівецькій області, КП «Чернівціводоканал», Державною екологічною інспекцією Карпатського округу та Головним Управлінням Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.
Для з’ясування всіх причин на місце події викликані працівники Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області. Для встановлення причин, що спричинили передзадухові явища загибелі водних біоресурсів та визначення гідрохімічних показників у зазначеному водному об’єкті Держпродспоживслужбою були відібрані проби води.
Про результати досліджень буде повідомлено додатково.
Дирекцією КП «Жовтневий» із залученням працівників парку на даний час буде здійснено меліорацію водойми методом вапнування”, – йдеться в дописі.

Реклама

Залишити коментар