Коломойський і Боголюбов зобов’язані виплатити “ПриватБанку” 11 млн фунтів – рішення Лондонського суду

Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції минулого року.

Апеляційний суд Лондона зобов’язав бізнесмена Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова й інших відповідачів сплатити витрати “ПриватБанку” сумою 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада.

Про це йдеться в повідомленні банку, передають “Українські Новини“.

Відзначають, що після успіху “ПриватБанку” в Апеляційному суді, підтвердженого рішенням від 15 жовтня 2019 року про те, що “ПриватБанк” може продовжити розгляд справи проти його колишніх власників в англійському суді, відповідачі зобов’язані сплатити банку 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року.

Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції минулого року.

Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів. Окрім того, вони повинні оплатити витрати банку за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом і повернути кошти, витрачені на апеляцію.

Довідка. “ПриватБанк” 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти ексвласників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також компаній, що аффільовані з ними. Високий суд Лондона у грудні 2018 року визнав позов “ПриватБанку” таким, що не відповідає його юрисдикції. Після чого банк оскаржив рішення першої інстанції в апеляційному суді Англії та Уельсу.

Реклама

Залишити коментар