Брат Анатолія Чубайса зі словами “Слава Україні!” покинув прямий ефір російського радіо: відео

Російський філософ та соціолог Ігор Чубайс, старший брат політика Анатолія Чубайса, в прямому ефірі радіостанції “Комсомольская правда” звинуватив Росію й особисто терориста Ігора Гіркіна у розпалюванні війни на Донбасі.

На ефірі разом з Чубайсом був присутній ексватажок так званої “ДНР” Ігор Гіркін, відомий як Стрєлков, однак він не встиг сказати й слова до того, як філософ закінчив свій виступ і пішов зі студії, повідомляє “Комсомольская правда”.

Чубайс звинуватив Росію у розв’язанні війни в Україні і сказав, що піде, якщо Стрєлков не визнає свою провину. Однак відповіді Стрєлкова він не дочекався і зі словами “Слава Україні!” пішов з ефіру.

“Я готовий вести дискусію лише у тому випадку, якщо мій опонент визнає свою провину і відповідальність. Якщо ні – до побачення. Слава Україні!” – мовив Чубайс і поспіхом покинув студію.

Радіоведуча після цього заявила, що Чубайс таким вчинком нібито продемонстрував свою поразку.

Що відомо про Ігора Чубайса?

Доктор філософських наук та соціолог. Декан першого в Росії факультету “Росієзнавства”. Відкрито не схвалює державну та політичну діяльність свого молодшого брата Анатолія.

Реклама

Залишити коментар