Зеленський заявив, що не боїться нового Майдану – ЗМІ

Президент Володимир Зеленський заявив, що його попередник Петро Порошенко намагається організувати новий майдан, тому що проти розведення військ на Донбасі. І від цього європейські партнери України в шоці.

Про це він сказав на зустрічі із журналістами на фудкорті у Києві в четвер, передає Українська правда.

“Помилка Порошенка тільки в одному, що йому здається, що він може бути лідером іншого майдану. І він готовий (до нього), ви ж бачили заяву і самого Штайнмаєра, і німецької сторони, і французької сторони, і багатьох європейських ЗМІ – вони в шоці, тому що його риторика міняється, як і змінився його статус”, – заявив Зеленський.

За його словами, Порошенко проти розведення військ на Донбасі, а також проти “формули Штайнмаєра”, бо вона таке розведення передбачає. І екс-президенту здається, що з цього приводу він може зібрати новий майдан.

“Єдине, що він забуває, що він уже не президент. Навіть не те що він забуває, я боюсь, що він у це не вірить. На фізичному рівні є проблеми”, – сказав президент.

На його думку, для цього Порошенко підбурює людей,  і своїми ЗМІ, і своїми діями.

Зеленський запевнив, що він не боїться акцій протесту, і якщо вони почнуться, “кровопролиття не буде”.

“З приводу в цілому майдану – я нічого цього не боюся. У будь-який момент, якщо суспільство не захоче, щоб я не був президентом, кровопролиття не буде”.

Реклама

  • “Український вибір” – Медведчука – Зеленського це вибір Путіна.Клоуну- московському гастролеру, потрібно зрозуміти, що за свої дії він буде відповідати. Втеча аналогічно ЗЕКу – виключається. Лишається – варіант Чаушеску!

Залишити коментар