Ердоган погрожує Європі мільйонами біженців із Сирії

Президент Туреччини Реджеп Ердоган пригрозив дати можливість 3,6 млн сирійських біженців відправитися з Туреччини в Європу, якщо ЄС буде критикувати операцію Анкари в Сирії.
Про це повідомляє в четвер, 10 жовтня, агентство Bloomberg, передає Кореспондент.
Виступаючи в Анкарі, Ердоган пригрозив “відчинити двері” для нелегалів і застеріг ЄС від використання терміна “вторгнення” щодо операції “Джерело миру”.
“Якщо ЄС наліпить ярлик окупації на операцію “Джерело миру”, то Туреччина відчинить двері для мільйонів сирійських біженців, щоб вони вирушили до Європи”, – сказав Ердоган.
“Туреччина буде ігнорувати критику операції “Джерело миру”, яку ми почали проти терористичних елементів у той час, як 10 іноземних сил вільно діють у Сирії”, – сказав президент.
Крім цього, він розкритикував Єгипет і Саудівську Аравію за їх неприйняття турецької операції.
“Насамперед, я закликаю Саудівську Аравію поглянути в дзеркало і відповісти на питання, що ви робите в Ємені”, – підкреслив він.
Ердоган також повідомив, що з моменту початку операції турецькі військові знищили 109 терористів. Всього ж, за словами Ердогана, за останні чотири роки Туреччина “нейтралізувала” в цілому 16 тисяч терористів.
У той же час, ЗМІ повідомляють, що в результаті обстрілу сирійськими курдами турецьких міст Акчакале і Вираншехир на кордоні з Сирією були поранені, щонайменше, 18 осіб.
Реклама

Залишити коментар