Поліція продовжить нести службу у Золотому та Катеринівці попри розведення сил

Незважаючи на анонсоване розведення сил на ділянці поблизу м. Золоте, поліцейські продовжать нести службу у м. Золоте-4 та с. Катеринівка та забезпечуватимуть безпеку громадян.

Про це заступник голови Національної поліції України Вадим Троян заявив під час зустрічі із жителями м. Золоте-4 Попаснянського району, що межує з окупованої територією, повідомляє пресслужба МВС.

“Незважаючи на анонсоване розведення військових сил на ділянці поблизу м. Золоте, поліцейські продовжать нести службу у м. Золоте-4 та с. Катеринівка”, – йдеться в повідомленні.

Зі слів Трояна, у м. Золоте-4 буде особистий прийом громадян начальником поліції Луганської області Сергієм Колесником для вирішення всіх нагальних проблем жителів, що входять до компетенції поліції.

“Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ у стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві жителі теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді опинилися бійці батальйону поліції “Луганськ 1″, нацгвардійці та прикордонники. І вони у повному обсязі виконують покладені на них завдання щодо забезпечення правопорядку і безпеки українських громадян”, – зауважив Троян.

Окрім цього, під час зустрічі із головою Військово-цивільної адміністрації м. Золоте та с. Катеринівка Вадим Троян обговорив безпекову ситуацію у цих населених пунктах.

Реклама

Залишити коментар