У Міноборони назвали плани щодо впровадження стандартів НАТО

До кінця 2020 року в Україні планують прийняти понад 200 стандартів Альянсу

Україна до кінця 2020 року планує прийняти більше 200 стандартів НАТО. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

За словами директора департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міноборони Олега Меліхова, курс України щодо членства в Європейський союз і НАТО придбав конституційні гарантії незворотності.

“Свідченням євроатлантичного курсу України є прийняті документи оборонного планування, які ми розробляли разом з іноземними радниками: стратегічний оборонний бюлетень, закон «Про національну безпеку України», нова конституційна норма. Тому на період до 2020 року включно обробці підлягають понад 200 стандартів та інших керівних документів НАТО з різних питань. Зокрема оборонного планування, застосування видів ЗС України, логістики, розвідки, військової поліції, медзабезпечення, професіоналізації війська тощо”, – повідомив Меліхов.

Також представник Міноборони повідомив, що головна практична мета стандартизації – оперативна і технічна сумісність управлінських, бойових, розвідувальних, що забезпечують та інших органів і систем.

Реклама

Залишити коментар