Каспрук покепкував із заяви Продана щодо приєднання Чорнівки та Топорівців – ЗМІ

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук іронічно відреагував за заяву секретаря міської ради Василь Продана про неможливість приєднання до територіальної громади Чернівців сіл Чорнівка і Топорівці Новоселицького району.

Як повідомляє molbuk.ua, це сталося сьогодні на черговій сесії міської ради після того, як депутати підтримали рішення щодо вирішення комунальної проблеми у мікрорайоні Калічанка.

Зокрема, до трибуни в сесійній залі вийшла мешканка цього району, яка поскаржилась на те, що з 2004 року комунальники міста не можуть вирішити проблему із каналізацією на вулиці Пархоменка.

Депутати підтримали рішення про те, щоб посприяти у вирішенні цієї проблеми. Зокрема, доручили фінансовому управлінню розглянути можливість знайти гроші на каналізацію.

Після цього кілька обранців міськради у своїх виступах повідомили про схожі житлово-комунальні проблеми у межах їхніх виборчих округів, які також потребують негайного вирішення.

Після цього секретар міськради Василь Продан звернувся до депутатів, зауваживши, що вони мають врахувати такі та схожі проблеми при майбутньому голосуванні за проект рішення про приєднання сіл Чорнівка і Топорівці до територіальної громади Чернівців.

“Шановні колеги, коли ми будемо наступного разу голосувати за приєднання Чорнівки і Топорівців, пам’ятайте про Калічанку, Рошу, про інші райони міста, про Зарожанську… Коли немає цих грошей. І коли ми будемо чи не будемо приєднувати такі величезні території, так само прийдуть люди і скажуть: “А ми що, не чернівчани? А що, ми не одна громада? Тому, будь ласка, подумайте про свою громаду, про ту, від якої ви обиралися”, – сказав посадовець.

На репліку Продана відреагував міський голова Каспрук, який іронічно прокоментував виступ секретаря міськради.

“Шановні депутати. Коли ми будемо розглядати питання про надання земельних ділянок для бізнесу, пам’ятайте, що “Халабуда” не доплатить 20 мільйонів гривень до міського бюджету, а за ці гроші можна було зробити дороги і все решта”, – сказав міський голова.

Після цього мер оголосив перерву на обід у роботі сесії міськради

Реклама

Залишити коментар