У “Слузі народу” є божевільні, психічно хворі – Богдан

Керівник Офісу президента Андрій Богдан заявляє, що в парламентській фракції Слуга народу є психічно хворі люди.
Про це він сказав в інтерв’ю ВВС опублікованому в понеділок, 16 вересня, пише Кореспондент.
У Богдана запитали його ставлення до того, що “слуги народу” вже нібито скаржаться, що Офіс президента хоче зробити з них “підконтрольних ручних тварин”.
“Там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина. У кожного з нас є фобії: і у вас, і в мене. Немає еталона психічно здорової людини. Хтось себе почуває твариною – що ми можемо зробити”, – зазначив він.
За словами глави ОП, розбіжності у відносинах з фракцією могли бути викликані тим, що частина “слуг народу” прийшла з “іншого кола спілкування”.
“Є 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Частина людей прийшла реально з Фейсбуку. Частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу – ми йому дзвонили і питали: “Ідеш від нас? Завтра треба віднести документи”. Є ті, кого давали обласні штаби. Є журналісти, яких нам рекомендував наш пресцентр. Є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили”, – розповів Богдан.
Він зазначив, що жодна партія в Україні, які раніше, не формувала такий список, при цьому “без єдиної копійки”.
“Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на ринку продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи – це формувати з них команду”, – додав він.
Роса Буковини

Залишити коментар