Антикорупційну спецоперацію провели правоохоронці на Буковині

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон на своїй сторінці у Facebook.

“За результатами ефективної взаємодії начальника Чернівецького загону з підрозділами внутрішньої та власної безпеки викрито двох офіцерів з числа керівництва відділу прикордонної служби «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону. Вони налагодили механізм одержання неправомірної вигоди за незаконне переміщення тютюнових виробів через державний кордон до Румунії.
Військовослужбовців затримали вчора, 14 вересня, під час проведених оперативних та слідчих заходів відділом внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» ДПСУ спільно з слідчими ТУ ДБР м. Хмельницький, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Чернівецького гарнізону.
Одночасно у містах Сторожинець та Чернівці міжвідомча група затримала цих військовослужбовців під час одержання від підлеглого неправомірної вигоди у розмірі 1500 євро та передачі військовослужбовцю 900 євро за вказане сприяння контрабандній діяльності.
Неправомірну вигоду вилучили слідчі ДБР, затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 368 та ст.369 Кримінального Кодексу України, та поміщено до ізолятора тимчасового тримання до обрання судом запобіжного заходу.
Завдяки проведеним заходам вдалося викрити не тільки нечистих на руку прикордонників, а й схему, за якою сигарети переправляли через кордон на одній з ділянок Буковини”, – йдеться в дописі.

Реклама

Залишити коментар