Дуже багато робить. Кравчук заявив, що позитивно ставиться до Ахметова

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що позитивно ставиться до Ріната Ахметова, а журналісти шкодять Україні, коли ставлять під сумнів його чесність.

Про це повідомляє Bihus.Info.

“Він (Ахметов) дуже багато робить, щоб конкретно допомагати Україні, особливо тим регіонам, які страждають. Майже півтора мільйона пакетів (допомоги – ред.) він вже видав людям, які цього потребують. Десятки, сотні, може й тисячі вже людей, дітей, яким допоміг Фонд Ріната Ахметова”, – сказав Кравчук.

Відповідаючи на питання, як Ахметов ці гроші заробив, перший президент сказав, що це не має значення і необхідний суд.

“Це не має значення! Якщо він заробив неправильно або злочинно, то нехай це скаже суд. Ми не маємо права з вами так судити”, – сказав він.

За словами Кравчука, журналісти не повинні брати на себе роль прокурорів.

“Одна фраза ваша – “як він заробив” – означає, що ви маєте сумнів, що він заробив їх чесно. Не нав’язуйте цей сумнів мені. Є позиція людини, а є презумпція невинуватності. От коли суд скаже, що хтось винен – тоді ви маєте право це повторювати. До цього ви не маєте такого права. Ви шкодите своєю такою позицією українському суспільству. Я хочу, щоб ви це знали”, – сказав перший президент.

Також Кравчук заявив, що позитивно ставиться до народних депутатів від ОПЗЖ Юрія Бойка та Нестора Шуфрича, однак не поділяє їхні політичні погляди.

Роси Буковини

Залишити коментар