У Бердянську пройдуть антитерористичні навчання – ЗМІ

13 і 14 вересня у місті Бердянськ Запорізької області пройде планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Через це на окремих територіях можливе тимчасове введення особливого режиму.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на помічник начальника управління СБУ в Запорізькій області Сергій Левченко у Facebook.

За його словами, навчання пройдуть в максимально наближених до реальних умов.

“Протягом 13-14 вересня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Запорізькій області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Тренування відбудеться на території р. Бердянськ в умовах максимально наближених до реальних з використанням спецтехніки та озброєння”, – написав він.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби, представники органів влади та місцевого самоврядування.

“Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове введення особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона руху людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів і т. д.”, – попередив він.

Жителів і гостей регіону закликали зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у місті спецназівців і з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей, що належним чином реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців.

Роси Буковини

Залишити коментар