Міст у Маршинцях не збудують: Укравтодор перерозподілив кошти

У Чернівецькій області цього року не розпочнеться капітальний ремонт скандального аварійного моста у селі Маршинці Новоселицького району.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат 8-го скликання Максим Бурбак.

“Прикро, але інформація підтверджується – надважливі для розвитку Чернівецької області інфраструктурні об’єкти фінансуватись цього року не будуть! Протягом останніх трьох років добивався щоб міст через річку Прут в Маршинцях почали нарешті відновлювати. Цей міст зруйнований повінню у 2008 році. Вже повністю переробили проектно-кошторисну документацію, бюджетом на цей рік передбачалось майже 100 млн гривень для початку робіт. Але з незрозумілих для мене причин Укравтодор вирішив цей об’єкт зняти з фінансування. Вважаю це рішення помилковим і безвідповідальним, адже завершення цього довгобуду суттєво поліпшило б умови для подорожуючих та скоротило час в дорозі. Окремо слід зазначити, що відновлення мосту покращило б і економічну ситуацію Герцаївського району. Адже інфраструктурні об’єкти завжди надають імпульс для розвитку регіонів”, – написав на своїй сторінці політик.

Зокрема, у документі ,який виклав ексдепутат йдеться про перерозподіл коштів, а саме – про прийняте Укравтодором рішення “зняти та перерозподілити на інші об’єкти у межах області фінансування з об’єкту “будівництво мостового переходу через р. Прут на км 9+510 автомобільної дороги Т-26-06 /Н-03/ – Новоселиця – Герца – КПП “Дяківці” у сумі 99,7 млн грн”.

Міст через річку Прут у селі Маршинці було зруйновано повінню 2008 року. На його відбудові Київ обіцяв фантастичну суму в 260 млн. грн, але область цих грошей не отримала. У 2012 році на мості побував тодішній прем’єр-міністр Микола Азаров, який теж обіцяв відбудувати міст. Посадовець навіть пригрозив тодішньому губернаторові Чернівецької ОДА Михайлові Папієву у випадку, якщо за рік відновити міст не вдасться. Проте міст досі не відновлений.

У 2016 році міністр інфраструктури Володимир Омелян відвідав цей об’єкт у Чернівецькій області та запевнив, що 2017-й рік буде оголошений в Україні “роком відновлення мостів”. Також він сказав, що для ремонту мосту необхідно близько 100-250 мільйонів гривень. Пізніше Омелян сказав, що ремонт мосту переноситься на 2018 рік.

Щоправда, на цей об’єкт частину грошей – майже 100 мільйонів – виділили у 2019 році.

Реклама

  • Плохо, очень плохо, что деньги уходят на другие обЪекты. Думаю, что теперь земляки поймут всю пагубность подлых замыслов Кобевка, поднявшего “борьбу” с “донецкими мостовиками”, “затянутыми” на Буковину , благодаря отличной работе наших дорожников. А ведь именно те специалисты хотели и могли выполнить ремонты наших мостов, даже за свои оборотные. Им бы помочь со стороны Папиева-Мунтяна-Фищука- ряда депутатов ВР от Буковины! Где там! Поддержали хай придурка, “борца с наследием Януковича”, … Умные люди не захотели бестолковой “борьбы” и ушли на донецкие-луганские-харьковские объекты, где успешно работают. А наши объекты обсели бараны с Винницы,Львова,.. И теперь “маємо те, що маємо”!

Залишити коментар