Справу Білика щодо підкупу голосів знову перенесли

Наступне засідання відбудеться 11 вересня

Про це інформує громадянська мережа ОПОРА на своїй сторінці у Facebook.

“8 серпня у Першотравневому районному суді міста Чернівці мало відбутися судове засідання у справі Ростислава Білика щодо підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року. Розгляд перенесли, оскільки новий захисник обвинуваченого не встиг ознайомитись із матеріалами кримінального провадження.
Як повідомив присутній на засіданні омбудсмен Громадянської мережі ОПОРА Василь Купіна, на судовому засіданні новий захисник обвинуваченого Білика заявив клопотання про відкладення розгляду справи.
Адвокат сказав, що йому необхідно остаточного ознайомитися із матеріалами кримінального провадження, великого за об’ємом. Прокурор не заперечував щодо задоволення клопотання захисника обвинуваченого щодо відкладення розгляду справи.
Заслухавши сторони у справі, суд на місці ухвалив: задовольнити клопотання сторони захисту, продовжити перерву у справі для надання можливості завершення ознайомлення із матеріалами кримінального провадження.
За попередніми даними, наступне судове засідання у справі Білика відбудеться 11.09.2019р.”,  – йдеться дописі.

Нагадаємо, Ростислава Білика обвинувачують у підкупі студентів на місцевих виборах 2015 року. У лютому 2018 року справу Білика почали розглядати у Шевченківському районному суді Чернівців. У грудні її передали у Першотравневий районний суд.

Реклама

Залишити коментар