Виборчий піар: на завершення ремонту вулиці Щербанюка потрібно ще 3,5 млн гривень

Як повідомляє molbuk.ua, про це у четвер на сесії міської ради повідомив депутат Ростислав Білик, звертаючись до начальника фінансового управління Лілії Бамбуляк щодо перерозподілу на інші об’єкти 6,5 млн грн, які передбачені на ремонт вулиці Щербанюка.

“Кажете, що вулиця Щербанюка завершена. Але у вас трохи неправильна інформація. Тому що 1,5 мільйона гривень потрібно витратити на тротуари і орієнтовно треба два мільйони гривень для того, щоби зробити верхній шар асфальту. І щоб в зиму ця вулиця не входила без асфальту. Там є лише нижній шар асфальту, який може слугувати, він відповідає всім вимогам, але все одно верхній шар асфальту потрібен”, – сказав Ростислав Білик.

Ремонт вулиці Щербанюка проводили наприкінці червня, напередодні парламентських виборів. За словами нардепа Оксани Продан, ремонт проводився небайдужими підприємцями, прізвища яких вона відмовилася назвати.

Пізніше громадянська мережа ОПОРА звернулася до поліції з приводу ймовірного підкупу виборців кандидатом у народні депутати Оксаною Продан, яка заявила про старт ремонтних робіт на вулиці Щербанюка.

Реклама

Залишити коментар