Волкер вважає миротворчу операцію на Донбасі найкращим варіантом

Розгортання миротворчої операції на Донбасі може бути оптимальним варіантом, який забезпечить виведення російських військових і реалізацію Мінських домовленостей.

Про це спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер сказав у інтерв’ю виданню Тиждень.ua.

“Російські сили мусять піти. І має бути певний безпечний проміжок часу та простору, щоб можна було виконати Мінські домовленості, зокрема, щоб були умови для проведення місцевих виборів. Один зі способів зробити це, і я вважаю його найкращим, — розгортання миротворчої операції з мандатом ООН. Саме ця місія може створити на певний час безпечну зону”, – сказав Волкер.

Водночас він наголосив, що це не єдиний шлях. “Але я вважаю, що варіант із миротворцями слід розглядати серйозно, щоб сприяти виведенню російських сил та реалізації Мінських домовленостей”, – заявив спецпредставник Держдепу.

За його словами, Росія проводить воєнну операцію на Донбасі. “Відповідно вони хочуть тренувати свій персонал і випробовувати озброєння. А ми маємо зосередитися на ухваленні політичних рішень, щоб змінити це. Поки що таких рішень немає, але над цим треба працювати”, – зауважив Волкер.

Реклама

Залишити коментар