На українсько-румунському кордоні у МАПП “Порубне” запрацював новий вантажний термінал

Про це повідомляє портал Глибока.info.

Будівництво вантажної ділянки МАПП «Порубне» розпочато у листопаді 2007 року. Однак з 2011 до 2018 року роботи на об’єкті не проводилися у зв‘язку із відсутністю фінансування. Завдяки наполегливій роботі керівництва Чернівецької митниці сьогодні будівництво повністю завершено. Новий вантажний термінал пункту пропуску «Порубне» не має аналогів на західній ділянці українського кордону. Його інфраструктурі, що приведена до європейських стандартів, заздрять наші румунські сусіди.

Пропускна спроможність нового вантажного терміналу втричі більша, ніж попередньої вантажної ділянки.

Сьогодні вантажний термінал пункту пропуску «Порубне» оснащено комфортною адміністративною будівлею із навісами у напрямках в‘їзд та виїзд з митної території України, боксами для поглибленого огляду транспортних засобів. Для проведення оглядів вантажівок та навантажувально-розвантажувальних робіт на складах затриманого та конфіскованого майна митницею придбано вилкові навантажувачі. Завершено будівництво вагових комплексів та скануючої системи.

Наразі існує глобальна проблема під’їзних шляхів до пункту пропуску «Порубне», оскільки безпосередньо на терміналі збудовано нове дорожнє покриття. Необхідно наголосити, що за час експерименту з фінансування реконструкції доріг митницею до спецфонду Чернівецької області було спрямовано понад 835 млн. грн. Однак, під‘їзні шляхи так і не було відремонтовано.

Реклама

Залишити коментар