У МінТОТ пропонують заборонити “гастролі” в РФ артистам і чиновникам

На думку Георгія Туки, українським чиновникам слід їздити в РФ тільки в робочі відрядження.

Гастрольну діяльність в Росії необхідно заборонити не тільки українським артистам, але також більшості чиновників і політиків.

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає «Обозреватель».

Він підтримав ініціативу лідера партії “Голос” Святослава Вакарчука ухвалити закон про “співіснування з Росією”.

“Погоджуюсь зі словами Вакарчука про невизначеність ситуації. Я цю ініціативу підтримую. І, повірте, гастрольна діяльність (артистів і музикантів) – питання не першого порядку. Вона становить, можливо, 1% від усієї величезної купи проблем. Мене набагато більше хвилює “гастрольна діяльність” пана Медведчука з його компанією “, – наголосив Тука.

На думку заступника міністра, українським чиновникам слід їздити в РФ тільки в робочі відрядження.

“А крім можливих відряджень співробітників МЗС, більше я про такі відрядження українських чиновників ніколи не чув. Все інше – виключно самодіяльність”, – уточнив він.

Чиновник вважає, що після запровадження подібних правил необхідно передбачити і конкретну відповідальність за їхнє порушення.

“Якщо мова йде про фізичних осіб – обмеження політичної діяльності. Якщо мова йде про комерційні організації – накладення відповідних штрафів”, – навів він приклад.

Що стосується обмежень на поїздки в Росію для звичайних громадян (на відпочинок, на заробітки, до родичів тощо), то, за словами Туки, це вже “справа Верховної Ради і великої суспільної дискусії”.

Раніше лідер політичної партії “Голос” Святослав Вакарчук запропонував ухвалити закон, який би регламентував відносини між Україною і Росією. На його думку, потрібно прописати конкретні “правила співіснування з державою-агресором, де чітко окреслити, що можна, а що – ні”.

Реклама

Залишити коментар