Покарано чернівчанку, яка пронесла в СІЗО наркотики у спідній білизні

Чернівецька місцева прокуратура підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 31-річної мешканки Чернівців у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15, ч.2 ст.307 КК України (замах на незаконну передачу наркотичного засобу у місця позбавлення волі).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Так, наприкінці квітня цього року, раніше не судима громадянка прийшла на особисте побачення з ув’язненим до Державної установи «Чернівецький слідчий ізолятор» із наркотичними засобами у спідній білизні.

Під час здійснення особистого огляду обвинуваченої, перед її побаченням із ув’язненим, працівники установи виявили у її спідній білизні медичну рукавицю всередині якої знаходилися згорток з канабісом та 5 таблеток  бупренорфіну.

Шевченківський районний суд м. Чернівці затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченою, визнав підсудну винною та із  застосуванням ст.69 КК України, призначив їй покарання у виді позбавленні волі на строк 4 років.

На підставі ст.75 КК України суд звільнив жінку від призначеного покарання з випробуванням, якщо вона упродовж року не вчинить нового злочину.

 

Реклама

Залишити коментар