Поліція направила спецпризначенців на гелікоптері до Покровська через сутички біля окружкому

Поліція направила групу спецпризначенців на гелікоптері до Покровська на Донеччині через сутички біля окружної виборчої комісії №50.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ у своєму каналі в Telegram.

«Для стабілізації ситуації у ОВК #50 у Покровську під час підрахунку голосів і недопущення ускладнення оперативної ситуації прийнято рішення перекинути туди повітрям резерви груп спецпризначення Нацполіції зі складу сил авіапідтримки», — йдеться у повідомленні.

Раніше поліція направила гелікоптер зі спецпризначенцями на Житомирщину, де народний депутат Сергій Пашинський програв вибори самовисуванцю Володимиру Арешонкову.

Нагадаємо, біля окружкому в Покровську сталися сутички після того, як спостерігачі зафіксували розбіжності у протоколах.

Поліція вже порушила справу за ч.3 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права, яке вплинуло на результати виборів) Кримінального кодексу.

Згідно з даними ЦВК, на окрузі №50 після підрахунку 97,34% бюлетенів лідирує представник «Опозиційного блоку» Руслан Требушкін, він випереджає самовисуванця Андрія Аксьонова на 641 голос, або на 1,01%.

Реклама

Залишити коментар