На зміну дикому страху за майбутнє України прийшли маніакального стану веселощі: телеведуча 1+1 прокоментувала вибори до ВР

Від президентських виборів був час звикнути до відчуття себе серед меншості, витісненої на периферію мудрим українським народом. Про це написала телеведуча каналу “1+1” Юлія Бориско на своїй сторінці у Facebook.

“Зелена моя Україна. Чи не моя. Я вже не знаю. Дивишся на карту втілених електоральних уподобань, а там – наче всі вирублені ліси знову виросли, ще й затягнули собою міста і села, лани і степи, річки і лимани. Країна-магічний ліс якийсь. Із таким позеленішанням і динозаврів можна спробувати клонувати – прогодуємо. Лише у моєму Львові вони не виживуть”, – йдеться у повідомленні.

За її словами, стадія прийняття після президентських виборів минула. І на зміну дикому страху за майбутнє України прийшли маніакального стану веселощі.

“Принесли іронію і певний шарм позиції спостерігача, коли ти сидиш на задніх рядах і дивишся, як на сцені метушаться інші. Що я збираюся з цим робити? Добре відпочити у відпустці. Відзначити День Незалежності (це свято важливіше за День народження зараз). Гаряче підтримувати своїх. І працювати над собою, щоб на зміну манії не прийшла клінічна депресія. Цей мінливий світ не для депресивних. Розводити динозаврів! Це хороша ідея”, – написала телеведуча.

Реклама

Залишити коментар