Чи може декомунізація зупинити агресію Росії, – розповів В’ятрович у Чернівцях

Від тотального радянського контролю до незалежної української держави. Відомий український історик, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович провів лекцію в Чернівцях, під час якої розповів про процес декомунізації в Україні

Реклама

Коментарі:

 • Это больной на голову человек. Его, вместе с Фарион, Тягнибоком, кучей других, подобных, евреев, косящих под украинцев-националистов, надо вылавливать и утилизировать. Переселение Великого Израэля с Синая на черноземы Украины НЕ ПРОЙДЕТ!!!

 • Вообще, наш Вятрович – просто энциклопедия русской жизни. Собирательный образ всего, над чем веками смеялась русская литература.
  У мінкультури Польщі В’ятровича назвали «безвідповідальною людиною з нав’язливими антипольськими ідеями»
  У Польщі кажуть, що діалог з Україною не вдається винести на урядовий рівень
  Україна довірила вести історичний діалог з Варшавою інституту, який очолює «безвідповідальна людина з нав’язливими антипольськими ідеями» – Володимиру В’ятровичу. Про це сказав заступник міністра культури Польщі Ярослав Селін, повідомляє dziennik.pl.
  В ефірі польського телебачення Селін коментував звинувачення на адресу міністра культури і віце-прем’єра Польщі Петра Глінскі, який під час недавнього візиту в Україну «не наважився» запалити свічки на могилах жертв УПА».
  Селін зауважив, що головною метою візиту міністра було спонукати українських партнерів винести історичний діалог на урядовий рівень. Втім, за його словами, зробити цього не вдалося.
  «У нас так є, а в Україні, на жаль, це не так … Дивно, чому українська держава таке важливе питання доручила неурядовій організації, українському аналогу IPN (Інститут національної пам’яті), яку до того ж очолює людина, на мій погляд, безвідповідальний у своєму ставленні до Польщі, часто з антипольськими нав’язливими ідеями», – сказав Селін.
  Заступник польського міністра культури додав, що у відносинах з Україною «необхідно терпіння».
  «Історичні відносини дуже складні, але ми повинні пам’ятати причину такого стану», – додав він.
  Раніше очільник міністерства закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський розкритикував підходи України до пошуку історичного порозуміння із Варшавою.
  https://glavcom.ua/news/u-minkulturi-polshchi-vyatrovicha-nazvali-bezvidpovidalnoyu-lyudinoyu-z-navyazlivimi-antipolskimi-ideyami-449533.html?utm_source=traqli&utm_medium=email&utm_campaign=traqli

Залишити коментар