Аншлюс Білорусі: 90% документів вже узгоджено

Близько 90% програми з поглибленої інтеграції Росії і Білорусі наразі вже погоджено. Подальше обговорення продовжиться на рівні прем’єр-міністрів, чия зустріч запланована на 21 червня в Мінську

Про це повідомив  міністр економічного розвитку РФ Максим Орєшкін за підсумками зустрічі з міністром економіки Білорусії Дмитром Крутим у Москві, передає Еспресо.TV.

“Три тижні тому, коли прем’єр-міністр Білорусії (Сергій Румас – ред.) приїздив, у вступному слові в дискусії з Дмитром Анатолійовичем (Медведєвим – ред.) він називав цифру в 70%. Я думаю, що зараз вже можна сказати, що у нас 90% документів узгоджено”, – пояснив російський міністр.

При цьому Орєшкін визнав, що “ще є деталі щодо термінів”, а далі “буде більш глибока проробка тих елементів, які є”, але “ми поступово рухаємося до 100-відсоткової позначки”.

Міністр висловив думку, що запланована зустріч прем’єр-міністрів призведе до “серйозного кроку вперед”.

“Ми … увесь наступний тиждень … будемо дуже щільно працювати. Наше завдання зараз – підготувати зустріч прем’єр-міністрів. Я полечу до Мінська трохи раніше, ніж Дмитро Анатолійович, ми там ще раз зберемося перед їх зустріччю, ще раз пройдемося. У нас буде два документа: дорожня карта дій і якийсь концептуальний документ, який буде описувати принципи, на базі яких рух буде відбуватися”, – підсумував Орєшкін.

Роса Буковини

Залишити коментар