“Чернівцігаз” оштрафували за відмову допустити до перевірки комісію НКРЕКП

ПАТ “Чернівцігаз” оштрафували на 850 тисяч гривень за те, що компанія не допустила до планової перевірки працівників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомляє molbuk.ua з посиланням на телеканал UA:Буковина.

“Комісія, яка мала перевірити “ЧЕРНІВЦІГАЗ”, пред’явила усі необхідні документи Голові Правління ПАТ “ЧЕРНІВЦІГАЗ” Горді Віктору. Однак до планової перевірки підприємства їх не допустили, пояснивши тим, що комісія надала неуніфіковані документи. Про це говорили на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

На засіданні цю відмову у перевірці визнали необґрунтованою і наклали на “ЧЕРНІВЦІГАЗ” штраф 850 тисяч за недотримання ліцензійних умов.

Найближчим часом ми зв’яжемось із представниками ПАТ “ЧЕРНІВЦІГАЗ”, аби дізнатись їхню позицію щодо штрафу, який наклали на компанію.

Нагадаємо, у кінці травня на сесію Чернівецької міської ради прийшли мешканці багатоквартирних будинків, в яких компанія “ЧЕРНІВЦІГАЗ”відключила газ. За словами мешканців будинків на вулиці Ентузіастів, Південно-Кільцевій, Заньковецької та Бульвару Героїв Крут, відключили газ безпідставно і попередження. Представник компанії “ЧЕРНІВЦІГАЗ”Сергій Козар пояснив, що відключили газ через аварійні мережі. Щоб їх відремонтувати, мешканці мають переукласти угоду з компанією”, – йдеться у повідомленні.

Роси Буковини

Залишити коментар