RSS

26.06.2026 | 06:35

На пункті пропуску "Дяківці" затримали…

26.06.2026 | 06:35

Довічне ув'язнення призначили експосадовцю СБУ…

26.06.2026 | 06:35

Протиправну діяльність буковинки задокументували співробітники…

У Чернівцях тролейбуси з автономним ходом вийшли на маршрут №9

Сьогодні у Чернівцях на маршрут №9 виїхали чотири нових тролейбуси “Дніпро”. 

Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук на власній сторінці у Facebook.

“Чотири новеньких українських тролейбуси вийшли на машрут N9”, – пише мер.

Новий тролейбус №9 сполученням «Гравітон – Соборна площа» їхатиме через вул. Винниченка, проспект Незалежності та Героїв Майдану.

Реклама

Залишити коментар