Кожен може стати наступним. По всій Україні відбулися масові акції, учасники яких вимагали справедливого суду над поліцейськими, які вбили 5-річного Кирила Тлявова на Київщині. У Чернівцях біля Головного управління Нацполіції зібралися більш ніж сотня містян. Вони принесли з собою лампадки та іграшки
У Чернівцях вимагали справедливого покарання для вбивць 5-річного Кирила
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Велика ймовірність, що за вбивство ніхто не понесе покарання. Так може статись, що підозрювані мовчатимуть, або киватимуть один на одного, або з однієї зброї в певному напрямі за невеликий проміжок часу стріляли декілька осіб. Слідчі дії, висновкі експертів не дадуть можливості встановити, хто саме здійснив смертельний постріл. Добре, що в Чернівцях переживають за хлопчину з Київщині. Хто ж буде боронити власних посираждалих від доморощених правоохоронців, судівського свавілля? Тут злочини більш небечечні – тут злочинці бажали, робили все можливе, щоб наступили суспільно небезпечні явища.