Футбол: “Буковина” виграла останню гру сезону

Чернівецька «Буковина» завершувала сезон – 2018/19 матчем із ФК «Калуш». Цю зустріч через несприятливі погодні умови у Калуші перенесли на івано-франківську «Хет-Трик Арену».

Про це повідомляє прес-служба чернівецького клубу.

Перший гол у зустрічі гравці «Буковини» забили на 37 хвилині зустрічі. Кутовий виконав капітан чернівецької команди Олег Керчу, а захисник Олександр Квачов головою відправив м’яча у ворота суперника.

Господарі поля зрівняли результат на початку другого тайму.

Через дві хвилини підопічні Романа Нестеренка знову вийшли вперед. Роман Кузів з лівого флангу зробив подачу у штрафний майданчик гостей, де Ярослав Галенко ударом головою вразив ворота представників Івано-Франківської області. Однак, Ярослав зазнав травми та залишив футбольне поле.

Замість Галенка на поле вийшов Александру – Васілє Мунтян. Саме Мунтян, який після передачі Ладіка Мєлконяна вийшов на «побачення» з голкіпером «Калуша» Денисом Хвалицьким, встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Буковини».