Позмагатися до обласного центру приїхали понад 2 сотні спортсменів із різних областей України. Хоча більшість учасників збірної – саме буковинці. Тому вже третій рік поспіль чемпіонат проводять у Чернівецькій області. Цей вид спорту називають військово-прикладним. Чимало учасників змагань – працівники прикордонної служби. Організатори кажуть, універсальний бій зараз дуже актуальний в Україні
У Чернівцях провели чемпіонат України з універсального бою
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)